Telefon +48 691 737 376 - Mateusz

Witamy w sklepie internetowym!

  Szerokie (grube) listwy przypodłogowe

  Typowo listwy przypodłogowe stosuje się w szerokości 16 mm. W większości przypadków taka grubość jest optymalna. Nie zawsze jednak to wystarczy i trzeba się zdecydować na szersze listwy. W takich przyadkach można liczyć na indywidualne rozwiązania firmy HERMES.


  Za duża dylatacja

  Zdarza się, że nie mając jeszcze doświadczenia w prowadzeniu remontu wnętrza czy budowy domu, nie dopilnujemy takiego detalu, jak szerokość szczeliny dylatacyjnej pomiędzy powierzchnią podłogi (panelami czy deską) a ścianą. Monterzy potrafią pozostawić ponad półtoracentymetrową przerwę.


  Większy efekt

  W niektórych wnętrzach listwa stanowi istotniejszy detal wykończeniowy dla całościowego charakteru aranżacji. Szeroka listwa będzie stanowić silniejszy akcent.
  Również w przypadku gdy planujemy zastosować wysokie listwy przypodłogowe, dla zachowania proporcji słuszne będzie przygotowanie ich w grubości min. 19 mm.


  Co proponuje HERMES?

  We wszystkich tych sytuacjach możecie Państwo skorzystać z możliwości indywidualnej konfiguracji zamówienia. W ofercie dostępne najszersze na rynku listwy przypodłogowe o grubości 32 mm. Polecamy również listwy o szerokości 19 mm.